Travel to New-Pagelandia

Сейшельські острови

Сейшели – піратські острови у тропічному раю

Мальовничі 115 островів, загублені в водах Індійського океану, і тільки 33 з них – заселені. Сейшели розташовані на південь від екватора, на північ від острова Мадагаскар. Зелені острови, пляжі і підводний світ, що вражають уяву. Пляжі Сейшельських островів – одні з найбільш фотографованих у світі. Потрапивши сюди, ви зрозумієте, чому: це справжній рай для закоханих, любителів снорклінгу і дайвінгу, екзотичних фруктів і висококласного сервісу. Пройшли часи, коли відпочинок на Сейшелах характеризували, як можливість побачити «п’ятизіркову природу і обслуговування на трієчку». Серйозний туроператор допоможе підібрати тур на один з островів, де ціна відпочинку буде повністю відповідати якості.

Головні міста та курорти

Мае (MaheIsland) – основний острів архіпелагу, на ньому розташовано місто Вікторія – найменша з усіх столиць світу. Рельєф острову вражає: він гранітний і дуже зелений. Тут близько 70 пляжів, всі вони прекрасні і пристосовані до занурення в океанські глибини. Біля берегів Мае можна спостерігати за 150 видами риб і унікальними коралами. Путівка на Сейшели, зокрема на Мае – можливість виконати дитячі мрії про піратів. Острів досі зберігає сліди їхньої присутності, багато хто вірить, що тут і сьогодні можна відшукати скрині зі скарбом.

Другий за розмірами острів – Праслін (PraslinIsland) . Тут знаходиться парк, включений в охоронний список ЮНЕСКО. Прикраса місцевості – пальми, які вважаються символом архіпелагу, – коко-де-мер. Це рай для любителів спостерігати за птахами (до слова, розвага набирає популярність в Європі). Неподалік від Праслін можна відвідати острів Ард, тут мешкає численна колонія морських птахів.

У 3 км від Мае знаходиться невеликий кораловий атол – острів Серф (CerfIsland) , розташований в національному парку Святої Анни-Марії. Місцеві води – розділля для любителів риболовлі та дайвінгу. Крім півтори сотні рифових риб, у водних товщах водяться краби, восьминоги, морські зірки та інші мешканці морських глибин. Готелі Сейшел, і на острові Серф зокрема, пропонують весь спектр пляжних розваг: від катання на човнах і катерах, до польотів на параплані.

Особлива фішка, яка виділяє курорти Сейшели – так звані острова-готелі. У 10 хвилинах від Мае знаходиться острів Святої Анни, де розташований п’ятизірковий готель казкової краси. Вартість відпочинку в таких райських куточках можна назвати бюджетною, але кілька днів в раю – безцінні.

Ще один цікавий острів-готель – Фрегат (FregatIsland ). Сім пляжів з білим піском рожевого відливу, химерні гранітні валуни (найкращий фон для романтичної фотосесії!) – на острові є все для першокласного релаксу. Уявіть: в готелі 100 чоловік обслуговуючого персоналу дбають лише про декілька десятків гостей.

Якщо для туристів, які відправляються на Сейшели, ціна відпочинку не є визначальним фактором, то агентство порадить їм острів-готель Кузін (Cousine Island) – там можуть розміститися всього 10 чоловік, і комплекс можна орендувати повністю. У розпорядженні відпочиваючих тропічний ліс і кілька пляжів з шовковистим білим піском.

Клімат

Відпочивати на островах архіпелагу можна в будь-який час року. Середня температура досягає +26 ° С. Тепло і вдень, і вночі. Вода в океані також не вщухає. Рік умовно ділять на два сезони: жаркий і вологий (грудень-травень), більш сухий і прохолодний (червень-листопад).

Кухня, побутові особливості та варіанти розваг

Зі спілкуванням проблем не виникне – більшість остров’ян володіють англійською. Майже 90% сейшельців відносять себе до католиків, але, в той же час, з повагою ставляться до культу предків і сил природи. Кухня відображає французькі традиції, з ухилом в місцеві продукти: достаток риби та інших морських мешканців. За весь час перебування на островах можна жодного разу не повторитися у виборі страв з морепродуктів – кухарі ресторанів не втомлюються проявляти фантазію і пригощають гостей все новими і новими делікатесами.

Звичайно, головна розвага на Сейшелах – океан і все, що з ним пов’язано. Але не варто думати, що це виключно пляжний, «матрацний» відпочинок. Для тих, хто жадає відкриттів, налагоджено авіасполучення між островами (працюють місцеві авіалінії), курсують шхуни і пороми. Любителі активного відпочинку можуть орендувати транспорт для велопрогулянок.

Медицина

Медичне обслуговування платне. Якщо вам буде потрібен лікар, в першу чергу користуйтеся наявними у вас страховим медичним полісом. Якщо з якоїсь причини ви скористалися платними послугами лікаря в готелі або клініці, не забудьте повідомити в страхову компанію деталі візиту до лікаря для отримання майбутньої компенсації.

Кілька корисних порад: будьте обережні з коралами, щоб не поранитися, використовуйте спеціальне взуття. Купуйте місцеві репеленти – вони захистять від комах. Не купуйте сувеніри, виготовлені з черепахових панцирів, – на Сейшелах ці рептилії відносяться до вимираючих видів.

Гарячі тури на Сейшели не відрізняються великою вигодою. Сюди не дістатися автобусом, і поїздка не обійдеться дешево. Але виконання мрії про тропічні острови, загублених в смарагдових водах океану, варто всіх скарбів на Землі.