Travel to New-Pagelandia
Рік заснування: Сеть клиник Колан основана в 1997 году

Kolan Hospitals Group

Туреччина, Стамбул
8.5

9 оцінок, 0 відгуків

Група клінік  Kolan – багатопрофільна приватна мережа у Туреччині. До її складу входять 8 медичних центрів, головний з яких у Стамбулі. Спеціалізація клініки - пересадка кісткового мозку, онкологія, кардіологія, ортопедія та неврологія.

За якість лікування Kolan отримала міжнародну акредитацію Joint Commission International.

Щорічно у мережі лікарень проходять лікування 1 млн пацієнтів.

Мережа клінік Kolan заснована у 1997 році. 6 медичних центрів мережі розташовані у Стамбулі, 2 шпиталі - у Турецькій Республіці Північного Кіпру.

Найбільша лікарня мережі знаходиться в районі Шишлі міста Стамбул, за 70 км від міжнародного аеропорту Ататюрк.

Мережа клінік Колан отримала міжнародну акредитацію Об'єднаної міжнародної комісії (JCI). Вона гарантує якість та безпеку медичних послуг у шпиталі.

Центр онкології Kolan спеціалізується на ранній діагностиці та лікуванні раку у дорослих та дітей. Лікарі працюють за міжнародними протоколами терапії раку. Складні діагнози обговорюють на консиліумах. Завдяки цьому пацієнт отримує об'єктивну програму лікування, засновану на думці кількох фахівців.

Онкологи клініки використовують сучасні методики:

3D-радіотерапію для опромінення пухлин різних локалізацій. Променева установка впливає на новоутворення з високою точністю та не пошкоджує здорові тканини.

Малоінвазивні операції. Лікарі видаляють пухлину через невеликі розрізи. Після таких втручань пацієнт відновлюється швидше ніж після традиційної операції.

Високодозну хіміотерапію, яка зупиняє зростання агресивних пухлин.

Таргетну терапію, препарати якої спрямовано впливають на злоякісні клітини та зберігають здорові.

На базі шпиталю Kolan працює спеціалізоване відділення трансплантації кісткового мозку (ТКМ). Воно обладнане фільтрами HEPA для очищення повітря. Завдяки цьому палати безпечні для пацієнтів із зниженим імунітетом.

Гематологи Kolan проводять процедуру при злоякісних та доброякісних захворюваннях крові. Лікарі виконують алогенну та аутологічну пересадку. При аутологічній ТКМ вони вживлюють пацієнту його клітини. У ході алогенної ТКМ лікарі пересаджують клітини від донора. Ним виступає близький родич або сумісна людина із Міжнародного донорського банку.

Відновлення після процедури триває до 4 тижнів.

Відділення кардіології та кардіохірургії

Лікарі центру проводять діагностику та лікування всіх захворювань серця та судин.

Лікарі обстежують пацієнтів за допомогою 3D-УЗД, ЕКГ у стані спокою чи фізичних навантажень. Точність діагностики серця у клініці – 100%.

Тут виконують катетерні процедури (ендоваскулярні), які вимагають розрізів:

  • радіочастотну абляцію для відновлення серцевого ритму
  • імплантацію стенту чи балона через катетер. Процедура призначена для лікування звужень у судинах. Катетер – тонка трубка, яку лікарі вводять у стегнову або зап'ясткову артерію під місцевою анестезією.

Кардіохірурги відділення проводять:

  • аортокоронарне шунтування із застосуванням апарату штучного кровообігу (АІК) та на працюючому серці. У першому випадку лікарі повністю зупиняють серце і кров перекачується через АІК. У другому — лікарі стабілізують лише ту ділянку органу, на якій оперують
  • заміну та корекцію серцевих клапанів. Більшість операцій виконують малоінвазивно через невеликий розріз до 10 см

Відділення ортопедії та травматології

Лікарі відділення спеціалізуються на лікуванні травм, запальних захворювань та вроджених дефектів кістково-м'язової системи. У клініці працює підрозділ дитячої ортопедії. Тут лікують хворобу Пертеса, спину Біфіда, сколіоз, клишоногість.

При лікуванні колінного та гомілковостопного суглобів ортопеди використовують артроскопічні методики. Це операції через 2-3 проколи, які вимагають великих розрізів.

Для лікування артриту тазостегнового, колінного, плечового та ліктьового суглобів ортопеди проводять артропластику. У ході операції лікарі відновлюють функцію суглобів.

На пізніх стадіях артриту лікарі Kolan виконують заміну суглоба (ендопротезування). Більшість протезів ортопеди встановлюють через невеликий розріз 6-12 см (розмір залежить від виду імпланту). Термін служби нового протезу – 20-25 років.

На базі відділення пацієнти проходять реабілітацію після операції чи травми.

Відділення неврології та нейрохірургії

Відділення неврології Kolan спеціалізується на лікуванні епілепсії, хворобі Альцгеймера, паркінсонізмі, розсіяному склерозі. Тут проходять реабілітацію пацієнти після інсульту.

Відділення оснащене апаратами комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії. Вони дозволяють визначити осередок захворювання з високою точністю.

Хірургічне лікування проходять пацієнти з новоутвореннями у мозку та спині. У ході втручань лікаря використовують нейронавігацію. Система дозволяє нейрохірургу максимально видалити пухлину і не торкнутися здорових тканин.

Лікарі клініки

Адреса клініки

Kolan Hospitals Group

Отримайте безкоштовну консультацію щодо послуг клініки

Безкоштовна консультація