Travel to New-Pagelandia

Турция

Гарячі тури в Туреччину — відпочинок на будь-який смак

За даними Всесвітньої туристської організації, в 2014 році Туреччина зайняла шосту позицію в десятці найпопулярніших в туристичному відношенні країн світу. У 2015 з метою туризму країну відвідали майже 40 млн. чоловік. Для українських туристів — Туреччина — напрямок №1: близькість розташування і короткий авіапереліт; різноманітність пейзажів, м’який клімат і тривалий курортний сезон; будь-які пляжі — пісок, галька, скелі і будь-які готелі в різних цінових категоріях; відмінний сервіс, безліч визначних пам’яток і, звичайно, система All Inclusive, що рятує від будь-яких турбот. А ви знаєте, що All Inclusive було придумано і вперше втілено в життя саме в Туреччині? Відсутність візових формальностей і безкоштовна віза також впливають на вибір країни відпочинку.

Щорічно сотні тисяч наших співгромадян приїжджають сюди знову і знову, при цьому в кожен свій приїзд вони відкривають для себе нові грані цієї воістину унікальної країни.

10 причин, щоб відвідати Туреччину:

1. Курорти на будь-який смак. Влітку Туреччина пропонує відпочинок на Анталійському узбережжі (від демократичної Аланії, молодіжного Кемера до елітного Белека), а також на Егейському узбережжі, де туристи будуть захоплюватися красивою природою Фетхіє і Мармариса, європейським стилем відпочинку в Бодрумі, спокоєм Дідіма і Кушадаси.

2. Сприятливий клімат.

3. Різноманітність готельної бази.

4. Відпочинок, доступний за ціною.

5. Короткий авіапереліт і відсутність візи.

6. All Inclusive: Все оплачено! Чи знаєте Ви, що система All Inclusive, була придумана саме в Туреччині?

7. Усе найкраще — дітям. Давно відомо, що головний гість турецьких готелів — дитина! В цілому ряді готелів Туреччини від 4* до 5* deluxe представлена наша концепція сімейного відпочинку Sun Family Club.

8. Музей під відкритим небом. Туреччина є батьківщиною багатьох цивілізацій, імперій, історичних особистостей і легенд.

9. Розваги та шопінг. У вільний час можна пройтися по численних магазинах, торгових центрах, бутиках, ринках, які є в кожному курортному селищі. Для особливих любителів шопінгу — всесвітньо відомий Великий базар Стамбула, що привертає своїми східними фарбами, колоритними торговцями і цінами.

10. Конференції, симпозіуми, форуми. Цілий рік в багатьох готелях Туреччини, особливо на Анталійському узбережжі, проходять різні конференції, з’їзди, симпозіуми.

Основні міста і курорти Туреччини

У Туреччині кілька великих аеропортів, Coral Travel пропонує як чартерну польотну програму на основні морські курорти, так і тури в Стамбул регулярними авіалініями — обирайте що хочете!

Столиця Туреччини — Анкара. Але, напевно, славу самого популярного міста заслужив Стамбул.

Стамбул (Istanbul)

Старе місто, де загадково з’єднані 2 континенти, різноманіття культур і віросповідань, історія і сучасність Азії і Європи. Обов’язково відвідайте Стамбул! Це може бути окрема поїздка з метою вивчення та відпочинку, а можна побачити місто, замовивши екскурсію під час відпустки, яку ви вирішили провести на пляжі. Район Султанхамет притягує любителів історії, Таксим — це ритми сучасності, а Лалели ось уже кілька десятиліть є меккою для будь-якого шопоголіка.