Travel to New-Pagelandia
Рік заснування: 2003

Клініка Медикана Бахчелієвлер

Туреччина, Стамбул
10

119 оцінок, 0 відгуків

78
лікарів високої кваліфікації
89
ліжок
2014
- Лікарня була уповноважена Генеральним управлінням цивільної авіації (SHGM) для обслуговування пілотів, бортпровідників, авіадиспетчерів, бригад технічного обслуговування літаків та всього авіаційного персоналу.

Лікарня Медікана Бахчелієвлер входить до найбільшої мережі клінік Медікану у Туреччині. Медичний центр Бахчелієвлер має такі відділення:

Кардіологічний центр

  • Доступні всі види ангіографії серця та периферичних судин. У клініці проводять медикаментозне лікування серцевої недостатності, проблем з артеріальним тиском та рівнем холестерину.

Центр штучного запліднення (ЕКО)

  • Екстрокорпоральне запліднення здійснюється під наглядом професійних ембріологів, гінекологів та андрологів.

Гастроентерологічне відділення

  • Лікарі лікарні Медикану Бахчеліевлер проводять ендоскопічні та колоноскопічні процедури, методику ERCP при лікуванні раку підшлункової залози та каменях у жовчних протоках.

Центр трансплантації органів та нефрології

  • У клініці проводиться трансплантація нирок, печінки, підшлункової залози, кісткового мозку та серця. Відсоток успіху операцій сягає 90%. Під час забору органів та при безпосередньо самій трансплантації застосовується робот-асистована хірургія та малоінвазивні методики, щоб знизити ризик ускладнень та прискорити період відновлення.

Відділення урології
У відділенні надають допомогу при таких захворюваннях:

  • Аденома передміхурової залози. Для лікування застосовують методику HoLEP – лазерної енуклеації. На сьогодні це золотий стандарт лікування аденоми у всьому світі. Методика ефективна навіть для аденом великого розміру, не викликає ускладнень та гарантує швидке відновлення.
  • Сечокам'яна хвороба. Ударно-хвильова літотрипсія ESWL дозволяє безболісно і без операції позбавити пацієнтів каменів у нирках.
  • Рак сечового міхура. Проводиться хірургічне лікування: малотравматична трансуретральна резекція простати чи радикальна цистектомія. Далі призначається імунотерапія та хіміотерапія.
  • Сарком м'яких тканин. Виконується скринінг захворювання за допомогою ПЕТ-КТ, далі можлива робот-асистована хірургія та променева терапія гамма-ножем.

Лабораторія сну

  • У клініці займаються діагностуванням та лікуванням безлічі проблем зі сном.

Відділення акушерства та гінекології

  • У лікарні 2 пологові відділення. Також лікарі успішно виконують хірургічні втручання при всіх видах гінекологічних захворювань.

Лікарі клініки

Толга Акман Досвід: 21 рік
Угур Екиджи Досвід: 22 роки

Адреса клініки

Eski Londra Asfaltı No: 2, 34180 Bahçelievler/İstanbul, Туреччина

Клініка Медикана Бахчелієвлер

Отримайте безкоштовну консультацію щодо послуг клініки

Безкоштовна консультація