Travel to New-Pagelandia
Рік заснування: 1989

Лікарня Флоренс Найтінгейл

Туреччина, Стамбул
8

84 оцінки, 0 відгуків

2450
співробітників
550
ліжко-місць
27
операційних залів

Флоренс Найтінгейл – це одна з провідних медичних мереж у Туреччині. Тут можна отримати медичну допомогу в усіх напрямках: кардіохірургія, трансплантологія, офтальмологія, нейрохірургія, онкологія, неврологія, щелепно-лицьова хірургія, репродуктивна медицина, дитяча онкологія та судинна хірургія. Група шпиталів Флоренс Найтінгейл складається з чотирьох лікарень загального профілю та двох медичних центрів.

Лікарня Гайреттепе Флоренс Найтінгейл

Клініка Гайреттепе має широкий спектр послуг: МРТ, комп'ютерна томографія, ПЕТ-МРТ, робот Да Вінчі і т.д. Радіологічне відділення Гайреттепе Флоренс Найтінгейл використовує «Систему архівації та передачі зображень» (PACS) для оперативної та точної постановки діагнозів. У клініці 102 палати стаціонару з усіма зручностями для пацієнтів.

Лікарня Кадикей Флоренс Найтінгейл

Лікарня надає іноземним пацієнтам послуги з усіх спеціальностей, включаючи стаціонарну та амбулаторну діагностику, лікування, повністю обладнане відділення радіології та ангіографії та обладнані поліклініки. Центр фізіотерапії та реабілітації забезпечує ефективне лікування захворювань пацієнтам різних вікових груп. Доступно 79 окремих палат з усіма зручностями.

Лікарня Аташехір Флоренс Найтінгейл

Лікарня оснащена широким спектром послуг у різних галузях: педіатрія, інтенсивна терапія, роботизована хірургія, гінекологія. Доступне передове технологічне обладнання як Робот Da Vinci, Робот Centaur Spine для лапароскопічної хірургії.

Лікарня - Стамбул Флоренс Найтінгейл

Лікарня - Стамбул Флоренс Найтінгейл була відкрита в 2013 році. У лікарні Флоренс Найтінгейл 219 ліжок, 51 ліжко інтенсивної терапії, 11 операційних, все з ламінарним потоком повітря. Будівля оснащена найновішими технологіями, включаючи, пристрій EOS, вперше представлений у Туреччині, що зводить до мінімуму ризики, пов'язані з опроміненням пацієнтів, за рахунок використання дуже низьких доз 2D/3D рентгенівського випромінювання в ортопедичній візуалізації всього тіла.

Медичний центр Кадик Флоренс Найтінгейл

Лікарня складається із 6 поверхів і займає площу 6000 м². Надає послуги з діагностики та лікування захворювань у галузі кардіології, гастроентерології, захворювань грудної клітки, ендокринних відділеннях, а також послуги для пацієнтів усіх вікових груп у відділеннях загальної хірургії, отоларингології, очної та пластичної хірургії. Вона визнана провідною медичною установою у галузі жіночої та дитячої охорони здоров'я з відділеннями дитячих захворювань, дитячою хірургією, гінекологією та акушерством.

Медичний центр Гектюрк Флоренс Найтінгейл

Медичний центр надає якісні послуги у галузі лікування та хірургії, приділяючи особливу увагу відділу педіатрії, внутрішнім захворюванням, фізіотерапії та реабілітації, ортопедії, гінекології та стоматології.

Лікарі клініки

Професор Бюлент Байсал Репродуктолог Досвід: 26 років
Професор Белхан Апкинар Кардіолог Досвід: 27 років
Професор Кошкун Тесімер Онкогематолог Досвід: 31 рік

Адреса клініки

Gayrettepe Mahallesi, Cemil Aslan Güder Sk. No:8, 34349 Beşiktaş/İstanbul, Turkey

Схожі клініки

Мережа клінік Crown Health Group

Туреччина
10

(100 оцінок, 1 відгук)

Лікарня Флоренс Найтінгейл

Отримайте безкоштовну консультацію щодо послуг клініки

Безкоштовна консультація