Travel to New-Pagelandia
Рік заснування: 2007

Міжнародна лікарня ECOL

Туреччина, Ізмір
9.4

43 оцінки, 0 відгуків

9
операційних
150
ліжко-місць
60
лікарів

ECOL International Hospital - група клінік широкого профілю з висококваліфікованим медичним персоналом та обладнана сучасною медичною технікою.

Клініка має наступні відділення:

Клініка естетичної хірургії

Відділення пластичної хірургії міжнародної клініки Еколь було засновано в 2010 році і за останні 10 років прийняло понад 5000 пацієнтів. В даний час у відділенні пластичної хірургії клініки Еколь працюють 3 досвідчених пластичних хірургів, один з яких є доцентом. Хірурги виконують широкий спектр пластичних операцій, в тому числі і операції по збільшенню сідниць, широко відомі під назвою «бразильська попа». Виконуються всі види операцій на грудях, а також різні види пластичної хірургії життя з використанням самого сучасного обладнання, затвердженого усіма незалежними міжнародними акредитаційними організаціями.

Клініка  по пересадці волосся

У клініці досвідчені лікарі використовують метод FUE трансплантації. Маніпуляція здійснюється під місцевою анестезією. Після підготовки області для процедури вибрані волосяні фолікули витягуються по одному. Фолікули збираються за допомогою апарата FUE з наконечником розміром 1 мм (0.6-0.8мм). Зібрані фолікули містять по 2-3 волоски кожен. Особливо важливо запобігти пошкодженню волосяних фолікулів. Оскільки одночасно під час трансплантації з донорської області буде вилучено тисячі волосяних фолікулів, діаметр розрізів має дуже важливе значення у процесі загоєння. Після вилучення всіх волосяних фолікулів слідує етап очищення та імплантації. Процес імплантації потребує точності проколів. На цьому етапі досвід імплантації так само важливий, як і при видаленні фолікулів.

Клініка лікування ожиріння

Усі наші лікувальні послуги у відділеннях загальної хірургії надаються нашими досвідченими та високопрофесійними лікарями та медичним персоналом, орієнтованими на пацієнта, наданням послуг, заснованими на довірі та підтримці. Всі екстрені хірургічні втручання і всі лапароскопічні хірургічні операції у цьому відділенні здійснюються на високому рівні.

Стоматологічна клініка

У стоматологічному центрі клініки Еколь - Dentekol процес лікування визначається індивідуально і специфічний для кожного пацієнта і можливий для різного віку. Безкоштовні консультації зі складанням програми лікування організуються нашими досвідченими лікарями та медичним персоналом.

Офтальмологічна клініка

Наш центр надає комплексні послуги з охорони здоров'я очей із використанням усіх методів діагностики та лікування, лазерні операції. Лікування всіх захворювань очей, від дитячих хвороб до занедбаних випадків очних захворювань, успішно проводиться нашими досвідченими високопрофесійними фахівцями у своїх галузях за допомогою сучасної апаратури.

Відділення дерматології

Дерматологічна клініка пропонує послуги з вирішення таких проблем: вітіліго, дерматит та екзема, грибкові інфекції, розлади волосся, проблеми з нігтями, плями на шкірі, псоріаз, розацеа (хвороба троянди), рак шкіри, бородавки.

Відділення оториноларингології

У клініці проводять наступні операції: функціональна хірургія носа,  ринопластика, хірургія голови та шиї, щелепно-лицьова хірургія.

 

Також в ECOL International Hospital наявні наступні відділення з повним спектром послуг: пульманологія, кардіологія, урологія, нейрохірургія, педіатрія, кардіоваскулярна хірургія, ортопедія та травматологія.

Акредитації якості клініки

International Organization for Standardization info CH US
Turkish Medical Association Certificate US

Лікарі клініки

Доктор Аріф Айдин Пластичні хірург Досвід: 8 років
Доктор Мурат Уйгур Оториноларинголог Досвід: 12 років

Адреса клініки

Ataşehir, 8019/16. Sk., 35630 Çiğli/İzmir, Туреччина

Схожі клініки

Клініка Окана Пармаксиза

Туреччина
10

(100 оцінок, 0 відгуків)

Міжнародна лікарня ECOL

Отримайте безкоштовну консультацію щодо послуг клініки

Безкоштовна консультація